ממרחים טבעוניים

תוכן עניינים

כולנו אוהבים למרוח על פרוסת לחם טרי את הממרח האהוב ביותר עלינו. לפעמים זה טעים אפילו יותר מאוכל מבושל, לפעמים זה קורה כי אנחנו ממהרים, או רוצים לקחת משהו קטן לדרך. וכמובן – זהו בסיס בריאותי מושלם לארוחת העשר של הילדים שלנו. אז אם כבר ממרח – חשוב שיהיה ממרח טבעוני בריא ואיכותי והתענוג הגדול הוא שאינכם חייבים להיות טבעוניים כדי לאכול ממרחים טבעוניים. זה מצויין לכל אחד ואחת!

קיימים ממרחים רבים, מכל סוג ובכל טעם, אבל ככל שאנחנו מודעים יותר ויותר למה שאנו מכניסים לגופנו, ומחליטים שזהו, לא יהיו פה יותר מוצרים לא בריאים – אנו מבינים את האיכויות המופלאות של ממרחים טבעוניים. אנחנו גם מבינים שאם נכין כריך עטור פחמימות, נוכל למלא אותו בטעם משובח, בבריאות אמיתית ובטעמים עשירים.

מוצרי מזון מתועשים

רבים הם האנשים שעדיין רוכשים מוצרי מזון מתועשים, ממרחים עטורי חומרים משמרים וצבעי מאכל, ואינם מודעים לנזק הרב שהם גורמים לגופם. זהו נזק שנבנה לאט לאט, אינו קורה בשניה ולכן חומק מעיני הרוכשים מוצרים מסוג זה.

לשמחתנו, ככל שהטרנד הטבעוני מקבל תאוצה והופך מטרנד לשגרת חיים אמיתית, רבים מבינים את המשמעות של מוצרי מזון טבעיים, לומדים מה הם מכילים, מה הם לא מכילים, באילו תהליכי ייצור הם נעשים, ובכלל – מה המשמעות של צריכת מזון מתועש מול צריכת מזון טבעוני וטבעי.

קחו לדוגמא את ממרח עגבניות מיובשות  וראו מה הוא מכיל:

  • עגבניות מיובשות 78%
  • שמן זית
  • שמן חמניות
  • שום
  • בזיליקום

הוא מתאים לשימוש להעשרת רטבים על בסיס עגבניות, לתיבול תבשילים ולמריחה על לחם. הוא אינו מכיל חומרים משמרים, צבעי מאכל, E-numbers וכמובן שאינו מכיל תוספות מן החי.

 

מוצרים מסוג זה הם הבריאות על הלחם של הילדים שלכם וכמובן שלכם. הטעמים העשירים בממרחים הטבעוניים חזקים יותר, אמיתיים יותר והתחושה לאחר האכילה היא טבעית, נינוחה והכי חשוב – בריאה!
שימו לב תמיד, בכל מוצר מזון, מה הוא מכיל. הסתכלו על האריזה ובידקו זאת לפני שאתם רוכשים אותו.

פרגנו לעצמכם בממרחים טבעיים בכל פרוסת לחם או כריך שאתם אוכלים, בכל מתבל בארוחה, ובכלל – העניקו לגוף שלכם את הטבע במלוא הדרו והרחיקו מארון המטבח את המוצרים עם כל אותן אותיות בלתי מזוהות.הגיע הזמן לדעת מה אנו מכניסים לגופינו.

מאחלים לכם הנאת אכילה טעימה וטבעית!

נוספים שאולי תאהבו

כל המידע על אוכל טוניסאי

כל המידע על אוכל טוניסאי

התרבויות הטוניסאית  מציעה מגוון עשיר ומרתק של אוכלים מסורתיים וטעימים. אחת מהתרבויות המדהימות שמציעות את המגוון הזה היא תרבות המטבח הטוניסאי. במסע קולינרי במסגרת המאמר

קרא עוד »
דילוג לתוכן