מוצרי Nany למען איכות הסביבה

תוכן עניינים

איכות הסביבה הפכה בימינו למושג חשוב ומהותי. במשך השנים התרחשו ומתרחשים בעולם מפגעים אקולוגיים ותברואתיים רבים, והדרך שלנו להעניק לעצמינו ולדורות הבאים חיים טובים יותר, איכותיים יותר וסביבה נקיה יותר ולא מזוהמת – היא על ידי שמירה על כדור הארץ ודאגה להתנהלותנו התקינה בו. אם נשמור על הטבע עצמו, על חיות הבר, אם נמנע מיצירת זיהום סביבתי ועודף פסולת בלתי ממוחזרת – נוכל להפוך את העולם שלנו לירוק, נעים ואיכותי יותר מתמיד. ואכן המודעות בנושא גוברת ומתעצמת בעולם, אך הבעיה מתחילה כשאנו שוכחים מקיומם של מפגעים, כשאנחנו שוכחים לתרום ולו במעט מעצמינו למען איכות סביבה אמיתית, נכונה ויציבה.

חברת Nany, דוגלת באיכות סביבה בשני היבטים עיקריים: ההיבט הראשון, הוא מעצם היותה חברה המייצרת ומפתחת מוצרי מזון טבעיים ללא חומרים משמרים, ללא מייצבים, ללא תוספות מן החי, ללא E-Numbers, וללא צבעי מאכל. כל מוצר ומוצר הינו טבעי במאה אחוז.

ההיבט השני, הוא הצנצנות בהן נארזים הממרחים והמרינדות של Nany. הכל נמצא בצנצנות זכוכית שבסופו של דבר נערמות וממוחזרות וכידוע הזכוכית יכולה להיות ממוחזרת אינספור פעמים. דבר נוסף הוא השימוש החוזר בצנצנת לאחר שמסיימים את תוכנה. רבים מאיתנו משתמשים בצנצנות הללו לאיחסון מוצרים רבים, כמו חרוזים, סיכות, פסטה, כפתורים, מטבעות, סוכר, קפה, ואף ניתן לקשט אותן ולעצב אותן לפי טעם אישי. לעומת צנצנות הזכוכית – קופסאות הפלסטיק, הקלקר והכוסות החד פעמיות הופכות מיד לפסולת ברגע שמסיימים להשתמש בהן, הן נערמות בכמויות עצומות בדרך לאתר הפסולת ולעולם אינן מתכלות. (לידע כללי, הזכוכית עשויה מתערובת של חול, סיד ואבן גיר – ומתכלה).

איך ממחזרים זכוכית?
לאחר שאוספים את הזכוכית ומובילים אותה למפעל לייצור זכוכית, מפרידים אותה ממזהמים שונים, ממיינים אותה לפי צבע וגורסים אותה כדי להקטין את נפחה. בסיום תהליך זה, מתחילים לייצר ממנה מוצרים חדשים. בישראל, עיקר תהליך מיחזור הזכוכית מתבצע במפעל לייצור זכוכית פניציה שבירוחם. מהזכוכית הממוחזרת ניתן ליצור כמובן זכוכית חדשה, או לשלב אותה בתעשיות הבטון, ייצור רעפים, קרמיקה, יצירת כבישים ועוד.

כיצד תתרמו למען איכות הסביבה?
החזירו בקבוקי זכוכית לחנויות לפי חוק הפיקדון כדי שיועברו למיחזור
המשיכו להשתמש בצנצנות ובבקבוקים למטרות שונות ומגוונות (כלי אחסון למזון, מוצרים קטנים וכו')
רכשו מוצרים המכילים זכוכית ממוחזרת
מיינו את הפסולת שלכם לפחי האשפה המיוחדים
השתמשו בכמה שפחות נייר
צרכו נורות חשמל חסכוניות
איכלו יותר מאכלים טבעיים ופחות בשר (גידול החיות בעולם צורך אנרגיה עצומה)
השתמשו בחומרים טבעיים ולא כימיים
והכי חשוב – תחשבו ירוק, טבעי ובריא.

שיהיה בהצלחה!

________________________________
היכן ניתן למצוא את מוצרי נאני (Nany)?

נוספים שאולי תאהבו

דילוג לתוכן